FSP Case | M340-BA | Black | Mid Tower | Power supply included No
- TootjadFSP
- Mudel: M340-BA
- Saadavus: 5
-
62€
FSP Case | M340-BA | Black | Mid Tower | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 1+1 x 3.5", 1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 6.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | M340-BA |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fsp case m340-ba black mid tower power supply included no, m340-ba, fsp, korpused



